۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
English
صفحه اصلی
1397/04/16 جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زيركوه برگزار گرديد
جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زيركوه برگزار گرديد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري زيركوه جلسه شوراي فرهنگ عمومي شهرستان زيركوه با حضور كريمي سرپرست فرمانداري زيركوه ,حجت الاسلام مرتضايي نيا امام جمعه محترم شهرستان و ديگر اعضاي اين شورا برگزار گرديد.

كريمي سرپرست فرمانداري زيركوه در ابتدا جلسه  بيان داشت: در بحث چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بايد 40 برنامه شاخص كه به اقتصاد و محروميت زدايي شهرستان كمك كند، به دبيرخانه ارسال شود.

وي خاطرنشان كرد: ما امروز با يك نسلي مواجه هستيم كه هيچ يك از شرايط سخت اول انقلاب را درك نكرده است بنابراين بهترين راهكار اين است كه براي به ثمر رسيدن انقلاب طبق اهداف و انتقال به نسل چهارم انقلاب ،شرايط را براي آنها ملموس كنيم.

وي همچنين  گفت: بايد تلاش كنيم تا شهرستان زيركوه به يك برند تبديل شود و هنجارها و معيارهاي مهم شهرستان شناسايي و بزرگ شود.

وي با اشاره به تحقق شعارسال،تاكيد كرد: بايد تلاش شود تا هيچ كالاي خارجي كه مشابه آن در داخل توليد مي شود،در ادارات شهرستان مورد استفاده قرار نگيرد.

سرپرست فرمانداري زيركوه افزود :در  بحث محصولات استراتژيك شهرستان زيركوه خصوصا محصول زرشك، بايد يك مجموعه دانش بنيان در شهرستان تاسيس شود تا بتوانيم محصولات فراوري را در شهرستان ايجاد كنيم.

وي ادامه داد: يك توهمي در ترامپ شكل گرفته كه اقتصاد ايران شكننده است و مي تواند از طريق فشار بر اقتصاد ايران، باعث فروپاشي نظام شود و در اين زمينه راهبردهاي سه ماهه و شش ماهه تنظيم كرده است.

كريمي گفت: در مقابل اين باور غلط آمريكا ما نيز بايد در داخل سمينارهايي با راهكارها و راه حل هاي درست تشكيل دهيم.

 
 
 
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal