۱۳۹۸ دوشنبه ۵ اسفند
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/06/02 افتتاح پروژه هاي شهرستان درميان با حضور استاندار خراسان جنوبي
افتتاح پروژه هاي شهرستان درميان با حضور استاندار خراسان جنوبي
استاندار خراسان جنوبي در نخستين روز هفته دولت و بدو ورود به شهر قهستان شهرستان درميان با حضور در مزار شهدا به مقام شامخ شهيدان اداي احترام كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، محمدصادق معتمديان به همراه معاون عمراني استاندار و جمعي از مسئولان استاني و مديران شهرستان درميان صبح روز شنبه با حضور در گلزار شهداي شهر قهستان با اهداي شاخه گل و ذكر فاتحه با آرمان‌هاي شهدا تجديد ميثاق كردند.
حضور در جمع مردم خونيكسار، بهره‌برداري از پروژه گازرساني 15 روستا به طور همزمان، 12 پروژه گازرساني به واحدهاي صنعتي و توليدي، حضور در جمع مردم روستاي تخته جان و افتتاح پروژه گازرساني و بهره برداري از پروژه احداث 64 واحد مسكوني در روستاي جلاران، ذكري و گل ني و تامين زيرساخت‌ها، افتتاح گلخانه سبزي و صيفي و مجتمع آبرساني كلاته ملا روستاهاي نخاب، گيت ،آنيك، نوغاب و... از جمله پروژه هاي افتتاحي امروز در درميان است.
فرماندار درميان نيز اعلام كرد: 120 طرح عمراني و خدماتي در هفته دولت (دوم تا هشتم شهريور) با اعتبار 38 ميليارد تومان در اين شهرستان افتتاح مي‌شود.
محمد بشيري زاده افزود: با افتتاح اين طرح‌ها براي 28 نفر اشتغال پايدار ايجاد شده است و 23 هزار نفر در چهار شهر و 98 روستا از مزاياي آنها برخوردار مي‌شوند.
گفتني است: يك هزار و 19 طرح عمراني و زيربنايي در استان خراسان جنوبي با اعتبار هشت هزار و 565 ميليارد ريال در هفته دولت افتتاح يا كلنگ‌زني مي‌شود كه از اين تعداد 980 طرح با اعتبار چهار هزار و 985 ميليارد ريال به بهره برداري مي‌رسد.
همچنين عمليات اجرايي 39 طرح با پيش بيني اعتبار سه هزار و 600 ميليارد ريال در اين استان مرزي آغاز مي‌شود.
تعداد بازدید: 98
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal