۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/06/02 پيام تبريك استاندار خراسان جنوبي به مناسبت هفته دولت
پيام تبريك استاندار خراسان جنوبي به مناسبت هفته دولت
بسم الله الرحمن الرحيم
هفته دولت يادآور فداكاري‏ فرزندان پاك نهاد و گرانقدر انقلاب و احيا كننده روزهاي پرشور خدمتگزاري شهيدان بزرگ، رجايي و باهنر است.
تاريخ انقلاب شكوهمند اسلامي يادآور ايثار بزرگ مرداني است كه خدمتگزاري بي ادعا، منش و روش آنان بوده است. شهيدان رجايي و باهنر نيز تجلي راستيني از روحيه خدمتگزاري به مردم اند؛ بي شك ترسيم نمايي دقيق از زندگي اين دو شهيد ، مي تواند الگوي خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگي فردي و اجتماعي خود به آنان، تأسي نمايند.
هفته دولت فرصت مغتنمي است تا نيروهاي خدوم دولت در تجديد پيمان با شهيدان رجايي و باهنر، افق هاي تازه اي از پيشرفت و توسعه را با وحدت و همدلي ترسيم و به منصه ظهور رسانند.
در شرايط حساس كنوني كه به فرموده مقام معظم رهبري «نااميدي براي كشور سم است»، بر همگان فرض است تا با تلاش مضاعف و تدبير، زمينه هاي رشد و پيشرفت روزافزون كشور و گسترش روحيه اميد و نشاط را در دل تمامي ايرانيان فراهم آورند. خطه پهناور خراسان جنوبي نيز با قابليت‌هاي‌ بي نظير و ظرفيت هاي فراوان فرهنگي، اقتصادي، گردشگري و... شايسته بهترين خدمات از سوي دولتمردان است و امروز به فضل الهي عزم ملي براي توسعه خراسان جنوبي شكل گرفته است.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت بويژه شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت را به همه دولتمردان و كارمندان، خاصه كارگزاران و كارمندان خدوم و متعهد دولت در استان خراسان جنوبي تبريك عرض مي نمايم و در سال «رونق توليد»، از درگاه خداوند متعال، توفيق دولت تدبير و اميد را در راستاي تحقق اهداف و آرمان هاي بلند نظام مقدس جمهوري اسلامي مسئلت مي نمايم.
محمدصادق معتمديان
استاندار خراسان جنوبي
تعداد بازدید: 99
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal