۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
English
صفحه اصلی
1398/01/24 جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان زيركوه برگزار گرديد
جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان زيركوه برگزار گرديد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري زيركوه، جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان زيركوه به رياست عربشاهي فرماندار و با حضور معاونين فرماندار ،بخشداران تابعه و ديگر اعضاي اين شورا در محل فرمانداري برگزار گرديد.

عربشاهي فرماندار زيركوه در ابتدا جلسه عنوان داشت: با توجه به اخطارهاي هواشناسي، ضمن اعلام آمادگي همه دستگاههاي شهرستان در جهت حفظ آمادگي لازم براي پاسخگويي به موقع در برابر هر شرايط بحراني و خاص، تدابير و‌ تمهيدات پيشگيرانه لازم را بمنظور جلوگيري از خسارات احتمالي ناشي جاري شدن سيل يا آب گرفتگي ،وزش باد، رگبار، رعد و برق  اتخاذ گرديده است.

وي همچنين افزود: بايد براي چند روز آينده مناطقي كه احتمال وقوع سيل دارد و خطرناك بشمار مي‌رود، اقدامات فوري در راستاي بازديد مستمر از بندهاي خاكي ،لايروبي مسير رودها و پل ها و... تا از وقوع خسارت‌ جلوگيري كنيم.

فرماندار زيركوه با اشاره به ورود سامانه بارشي جديد به شهرستان و احتمال وقوع سيل افزود: مرخصي و ماموريت همه كارمندان دستگاههاي مرتبط با بحران لغو شده است و كليه دستگاههاي در حال آماده باش مي باشند و مي بايست بصورت 24 ساعته در حوزه خدمتي حضور داشته باشند.

در ادامه مديران دستگاههاي اجرايي گزارشي از حوزه فعاليت خود را بيان كردند.

 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal