۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
English
صفحه اصلی
1395/12/19 افتتاح اولين كلينيك و مركز مايه كوبي بخش خصوصي دامپزشكي در شهرستان زيركوه
افتتاح اولين كلينيك و مركز مايه كوبي بخش خصوصي دامپزشكي در شهرستان زيركوه

در اين ديدار خانزاده فرماندار زيركوه اظهار داشت : دامپزشكي ارگاني كاملا حاكميتي است كه طي سال هاي دور شايد به اندازه اهميت وظايفش مورد توجه قرار نگرفته است .
وي از خدمات دامپزشكي استان تقدير كرد و افزود : باتوجه به اينكه بيماري انفلوانزا در ساير نقاط كشور سبب تلفات وسيع طيور شده ؛ اما دامپزشكي در پيشگيري از بيماري آنفلوانزا خيلي خوب عمل كرده است .وي عملكرد دامپزشكي را قابل تقدير دانست و ادامه داد : اگر اقدامات كنترلي و پيشگيرانه به موقع اين مجموعه نبود الان بار مالي و رواني زيادي به استان وارد شده بود .

دكتر عليررضا رفيعي پور در ديدار با فرماندار زيركوه با بيان اينكه طي دو سال اخير نيروي  متخصص و كارشناس به بدنه دامپزشكي شهرستان زيركوه اضافه شده است افزود : ارتقاي سطح كارشناسي سبب ارائه خدمت به توليدكنندگان مي شوددر ادامه با حضور فرماندار شهرستان زيركوه و مديركل دامپزشكي استان خراسان جنوبي اولين كلينيك و مركز مايه كوبي بخش خصوصي دامپزشكي در شهرستان زيركوه افتتاح شد .

فرماندار شهرستان زيركوه در اين افتتاحيه ابراز اميدواري كرد بخش خصوصي مشاركت بيشتري در صنعت دامپروري داشته باشد و صنعت دامداري از سنتي به سمت صنعتي شدن پيش رود .

اين كلينيك و مركز مايه كوبي به عنوان اولين مركز بخش خصوصي دامپزشكي با اعتباري بالغ بر 210 ميليون ريال راه اندازي شد كه به موجب آن زمينه اشتغال براي 5 نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم فراهم گرديده است .

 
 
 
 
تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal