۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1395/12/19 افتتاح اولين كلينيك و مركز مايه كوبي بخش خصوصي دامپزشكي در شهرستان زيركوه
افتتاح اولين كلينيك و مركز مايه كوبي بخش خصوصي دامپزشكي در شهرستان زيركوه

در اين ديدار خانزاده فرماندار زيركوه اظهار داشت : دامپزشكي ارگاني كاملا حاكميتي است كه طي سال هاي دور شايد به اندازه اهميت وظايفش مورد توجه قرار نگرفته است .
وي از خدمات دامپزشكي استان تقدير كرد و افزود : باتوجه به اينكه بيماري انفلوانزا در ساير نقاط كشور سبب تلفات وسيع طيور شده ؛ اما دامپزشكي در پيشگيري از بيماري آنفلوانزا خيلي خوب عمل كرده است .وي عملكرد دامپزشكي را قابل تقدير دانست و ادامه داد : اگر اقدامات كنترلي و پيشگيرانه به موقع اين مجموعه نبود الان بار مالي و رواني زيادي به استان وارد شده بود .

دكتر عليررضا رفيعي پور در ديدار با فرماندار زيركوه با بيان اينكه طي دو سال اخير نيروي  متخصص و كارشناس به بدنه دامپزشكي شهرستان زيركوه اضافه شده است افزود : ارتقاي سطح كارشناسي سبب ارائه خدمت به توليدكنندگان مي شوددر ادامه با حضور فرماندار شهرستان زيركوه و مديركل دامپزشكي استان خراسان جنوبي اولين كلينيك و مركز مايه كوبي بخش خصوصي دامپزشكي در شهرستان زيركوه افتتاح شد .

فرماندار شهرستان زيركوه در اين افتتاحيه ابراز اميدواري كرد بخش خصوصي مشاركت بيشتري در صنعت دامپروري داشته باشد و صنعت دامداري از سنتي به سمت صنعتي شدن پيش رود .

اين كلينيك و مركز مايه كوبي به عنوان اولين مركز بخش خصوصي دامپزشكي با اعتباري بالغ بر 210 ميليون ريال راه اندازي شد كه به موجب آن زمينه اشتغال براي 5 نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم فراهم گرديده است .

 
 
 
 
تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal