۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ شهريور
English
صفحه اصلی
1395/12/26 دستور شروع انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا
دستور شروع انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا
دكتر رحماني فضلي در ابلاغيه اي به فرمانداران و بخشداران سراسر كشور، دستور شروع انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا را صادر كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، رحماني فضلي وزير كشور روز گذشته در اجراي ماده 45 قانون تشكيلات وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/1375 با اصلاحات بعدي و ماده 22 آيين نامه اجرايي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و ماده 21 آيين نامه اجرايي انتخابات شوراهاي اسلامي روستا و بخش، دستور شروع انتخابات را صادر كرد.
بنا بر اين گزارش در اين ابلاغيه با اشاره به مفاد قانوني يادشده از فرمانداران و بخشداران خواسته شده است: بر اساس مواد 32 و33 قانون مذكور از امروز چهارشنبه مورخ 25/12/95 نسبت به تشكيل هياتهاي اجرايي و انجام ساير برنامه هاي انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، طبق برنامه زمانبندي ابلاغي و درمهلت هاي قانوني مقرر اقدام نموده و وصول اين بخشنامه را مطابق فرم شماره 2 به ستاد انتخابات كشور اعلام نماييد.
گفتني است ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا از 30 اسفند ماه سال جاري آغاز و در ششم فروردين سال بعد، پايان مي پذيرد.
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal