۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
English
صفحه اصلی
1396/01/03 مراسم افتتاح پرورژه گازرساني به شهرستان زيركوه برگزار شد
مراسم افتتاح پرورژه گازرساني به شهرستان زيركوه برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان زيركوه ،همزمان با سفر دكتر روحاني رياست محترم جمهور به استان خراسان جنوبي ،رئيس جمهور بهره برداري و آغاز عمليات اجرايي چندين پروژه عمراني استان از جمله گازرساني به زيركوه را از طريق ويدئو كنفرانس انجام داد.

سعيد مومني مدير گازرساني شركت ملي  گاز ايران  شامگاه چهارشنبه درآيين افتتاح و بهره برداري از پروژه‌ گازرساني شهرستان زيركوه  در حاجي آباد اظهار داشت: از سال 92 تا كنون در زمينه گازرساني به شهرها و روستاها اقدامات ارزشمندي در كشور صورت گرفته است.
وي افزود: در مدت 44 سال از بدو تاسيس شركت گاز در كشور تنها 14 هزار روستا دركشور گازرساني شده و اين در حال است است كه از سال 92 تا كنون 9 هزار روستا از نعمت گاز بهره مند شدند.
مدير گازرساني شركت ملي  گاز ايران گفت: در حال حاضر 202 روستاي خراسان جنوبي با پوشش 48 درصدي از نعمت گاز برخوردار  و و از اين تعداد 157 روستا در دولت يازدهم گازرساني شده است.
مومني افزود: آغاز عمليات خط انتقال گاز سربيشه به نهبندان با 800 ميليارد ريال اعتبار از ديگر پروژه‌هاي مهم در خراسان جنوبي است. 
مدير گازرساني شركت ملي  گاز ايران گفت: پروژه خط انتقال گاز قاين، اسفدن و حاجي‌آباد با 410 ميليارد ريال سرمايه‌گذاري در بيرجند به بهره‌برداري رسيد.
وي با بيان اينكه شبكه تغذيه و توزيع گاز شهرهاي حاجي‌آباد و اسفدن افتتاح شد گفت: براي اجراي شبكه تغذيه و توزيع گاز شهر حاجي‌آباد و اسفدن به ترتيب 58 و 45 ميليارد ريال سرمايه‌گذاري شده است.
مومني افزود: پروژه گازرساني به 35 روستاي استان با 290 ميليارد ريال سرمايه‌گذاري به بهره‌برداري مي‌رسد.
مدير گازرساني شركت ملي  گاز ايران گفت: عمليات اجرايي گازرساني به 55 روستاي استان خراسان جنوبي با برآورد اعتبار مورد نياز 260 ميليارد ريال نيز در اين سفر آغاز مي‌شود.

مديرعامل شركت گاز خراسان جنوبي در جريان افتتاح اين طرح ها اظهاركرد: وي از اجراي 44 كيلومتر شبكه تغذيه و توزيع در شهر حاجي آباد خبر داد و بيان داشت: احداث يك ايستگاه تقليل فشار درون شهريبه ظرفيت 10 هزار متر مكعبدر ساعت، احداث و نصب يك ايستگاه تقليل فشاربرون شهري به ظرفيت 30 هزار متر مكعب در ساعت از مشخصات پروژه گاز رساني به حاجي آباد است.

مديرعامل شركت گاز خراسان جنوبي بيان داشت: هزار و 400 انشعاب  براي بهره مندي هزار و 400 خانوار در شهر حاجي آباد نصب شده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 153
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal