۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
English
صفحه اصلی
1396/01/17 جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان به منظور آماده باش كامل دستگاههاي عضو  برگزار گرديد.
جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان به منظور آماده باش كامل دستگاههاي عضو برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان زيركوه ،جلسه فوق العاده شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان زيركوه  به رياست خان زاده  فرماندار وبا حضور مهندس مصطفوي نيا معاون فرماندار و ديگر اعضا در محل فرمانداري  برگزار شد.

در ابتدا جلسه خان زاده با اشاره به بارش هاي روز هاي قبل در شهرستان و جاري شدن سيل در بعضي از نقاط عنوان داشت بايد خسارات نزولات جوي را در شهرستان به حداقل برسانيم و اين با مطالعه مناطق حادثه خيز امكان پذير مي باشد.

وي همچنين به حادثه خيز بودن شهرستان زيركوه نسبت به نقاط ديگر استان اشاره كرد و دربحث زلزله خيز بودن شهرستان به زلزله هاي چند روز گذشته مناطق استان و استان هاي مجاور اشاره كرد و عنوان داشت خوشبختانه بعد از زلزله سال 76 بيشتر ساختمان هاي سطح شهرستان مقاوم سازي شده اند و از استحكام كافي برخوردارند اما تعدادي از ساخت ساز ها هم داراي اصول مهندسي نمي باشد كه همين ساختمان ها در زمان زلزله مشكل ساز مي شوند و بايد به اين موضوع توجه ويژه بشود.

فرماندار در ادامه  بر آمادگي همه جانبه مديران در زمان هاي بحراني تأكيد كرد و افزود: مديران توانمند افرادي هستند كه بتوانند در شرايط هاي بحراني بهترين تصميم ها را گرفته تا از ميزان خسارت هاي جاني و مالي بكاهند.

شايان ذكر است تعدادي از ادارات عضو ستاد مديريت بحران شهرستان به ارائه گزارش در مورد وقوع بحران در شهرستان پرداخته و پيشنهادات و نظرات و راهكارهاي لازمه را مطرح نمودند.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 85
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal