۱۳۹۹ جمعه ۲ آبان
English
صفحه اصلی
1399/07/02 جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان زیرکوه برگزار گردید
جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان زیرکوه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری زیرکوه ، جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان به ریاست عربشاهی فرماندار زیرکوه و با حضور دیگر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدا جلسه عربشاهی فرماندار زیرکوه با اشاره به مصوبات جلسه ستاد کرونا استان عنوان داشت:باید تمام ظرفیتهای رسانه ای ، اطلاع رسانی لازم برای آگاهی بخشی به منظور حفظ و افزایش حساسیت مردم شهرستان در زمینه بیماری کرونا بخصوص استفاده گسترده از ماسک ، شستن دستها و رعایت فاصله اجتماعی در کنار پرهیز از انجام سفرهای غیر ضروری ، صورت پذیرد.

وی همچنین افزود: با توجه به اینکه امسال بر اساس مصوبات ستاد کرونا کشور برنامه ای با عنوان راهپیمایی اربعین به هیچ عنوان نداریم و در سطح شهرستان نیز هیچ برنامه مشابه خصوصاً مناسبت شهادت امام رضا (ع)در این ایام نخواهیم داشت و در صورت مشاهده بر اساس قانون رسیدگی خواهد شد.

فرماندار زیرکوه در پایان گفت: با توجه به نگرانی هایی که در حوزه بازار و اصناف وجود دارد ، لازم است جلسات هماهنگی به منظور نظارت بر روند اجرای پروتکلهای بهداشتی و استمرار رعایت دستورالعملها در این زمینه برگزار شود و آسیب پذیری که در این خصوص وجود دارد به حداقل برسد.

 
 
 
تعداد بازدید: 147
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal