۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1400/01/07 سومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری برگزار شد
سومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری برگزار شد
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری زیرکوه، سومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان با حضور دکتر قهرمانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ،عربشاهی فرماندار زیرکوه،حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم شهرستان و اعضای هیات های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
🔹در ابتدا جلسه عربشاهی فرماندار زیرکوه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو عنوان داشت در شهرستان زیرکوه خوشبختانه در انتخابات سالیان قبل مشارکت بالا و مثال زدنی رقم خورده است و ان شال ا... در انتخابات پیش رو نیز این روند نشان داده خواهد شد.
🔹وی همچنین افزود بر اساس آمار میزان آمار ثبت نام کنندگان در شوراهای اسلامی شهر ، شهرستان زیرکوه نسبت به دوره پنجم کمتر نبود و رشد نیز داشته است و باید تلاش کنیم در شورا های روستا ها نیز به همین صورت انجام شود و روستای بدون شورا نباشد.
🔹در ادامه دکتر قهرمانی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری با اشاره به 4 اصل در انتخابات بیان داشت: در انتخابات 4 اصل رقابت،مشارکت،سلامت و امنیت وجود دارد که 2 اصل سلامت و امنیت انتخابات وظیفه ما می باشد که با داشتن بی طرفی و حق الناس دانستن رای مردم انجام می شود و اصل رقابت و مشارکت با آگاهی دادن همه ما به مردم فهیم ایجاد خواهد شد که در این دوره حساس کشور اصل مشارکت همانطور که مقام معظم رهبری در زمان های مختلف بیان داشند بسیار مهم و حیاتی می باشد.
🔹وی همچنین در ادامه افزود : در استان خراسان جنوبی تعداد 606 داوطلب در شوراهای شهر ثبت نام کرده اند که 11 درصد نسبت به دوره گذشته انتخابات شورای اسلامی افزایش میزان مشارکت در ثبت نام داوطلبین داشته ایم و در حوزه حضور بانوان در این عرصه یک درصد نیز افزایش داشته ایم.
🔹در این جلسه حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم شهرستان با بیان پتانسیل و فرصت های شهرستان از همه مردم خواست در انتخابات پیش رو با مشارکت بالا شرکت کنند چرا که این حضور خود پیروزی بر دشمنان نظام و انقلاب می باشد.
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 218
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal